AT25HP256W10SI-2.7
AT25HP256W10SI-2.7 AT25HP256W10SI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25HP256W10SI-2.7
AT25HP256W10SI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25HP256W10SI-2.7 In Stock
Features
• Serial Peripheral Interface (SPI) Compatible
• Supports SPI Modes 0 (0,0) and 3 (1,1)
• 10 MHz Clock Rate
• 128-Byte Page Mode Only for Write Operations
• Low-Voltage and Standard-Voltage Operation
– 5.0 (VCC = 4.5V to 5.5V)
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 3.6V)
• Block Write Protection
– Protect 1/4, 1/2, or Entire Array
• Write Protect (WP) Pin and Write Disable Instructions for
Both Hardware and Software Data Protection
• High Reliability
– Endurance: 100K Write Cycles
– Data Retention: > 40 Years
– ESD Protection: > 3000V
• 8-Pin PDIP, 8-Pin EIAJ SOIC, and 8-Pin Leadless Array Package
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay