SLF10145T-470M1R4
SLF10145T-470M1R4 SLF10145T-470M1R4 - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
SLF10145T-470M1R4
SLF10145T-470M1R4 - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: SLF10145T-470M1R4 In Stock
TypeWirewound
PackagingCut Tape (CT)
Current-Rating1.5A
Package-CaseNonstandard
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.189" (4.80mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Inductance-Frequency47μH
DC resistance (DCR)120 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation1.4A
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test1kHz
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay