UR133AL-3.3-AB3-C-R
UR133AL-3.3-AB3-C-R UR133AL-3.3-AB3-C-R - Brand New UTC IC Chips
Get Quote
Buy Now
UR133AL-3.3-AB3-C-R
UR133AL-3.3-AB3-C-R - Brand New UTC IC Chips
Manufacturer Part No: UR133AL-3.3-AB3-C-R In Stock
  • Guaranteed 300/500mA output current
  • Input voltage range up to 12V
  • Three-terminal adjustable or fixed 1.5V, 1.8V, 2.2V, 2.5V, 2.7V, 2.8V, 2.9V,3.0V, 3.3V, 3.5V, 3.6V, 3.7V, 4.7V, 5.0V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay