XR1265-5R6M
XR1265-5R6M - Brand New XR Power Inductors
Inductance value: 5.6uH Accuracy: ±20% Rated current 13A Saturation current (Isat): 22.5A DC resistance (DCR): 11mΩ SMD, 13.45x12.6x6.3mm, alloy inductor/integral molding inductor/high current
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈