0603X106M100CT
0603X106M100CT 0603X106M100CT - Brand New Walsin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Buy Now
0603X106M100CT
0603X106M100CT - Brand New Walsin Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Manufacturer Part No: 0603X106M100CT In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
X5R 10uF贴片电容 MLCC 10μF、10V、0603(1608)封装
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈