CYK128K16MCBU-70BVXIT
CYK128K16MCBU-70BVXIT CYK128K16MCBU-70BVXIT - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
CYK128K16MCBU-70BVXIT
CYK128K16MCBU-70BVXIT - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: CYK128K16MCBU-70BVXIT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryIC Chips
• CMOS and TTL compatible
• Five speed ranges at VCC = 5V
– 12MHz
– 16MHz
– 24MHz
– 33MHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈