CTZ3S-10A-W1-PF
CTZ3S-10A-W1-PF CTZ3S-10A-W1-PF - Brand New AVX Trimmers, Variable Capacitors
Get Quote
Buy Now
CTZ3S-10A-W1-PF
CTZ3S-10A-W1-PF - Brand New AVX Trimmers, Variable Capacitors
Manufacturer Part No: CTZ3S-10A-W1-PF In Stock
Contact us
ManufacturerAVX
Product CategoryTrimmers/Variable Capacitors
SeriesCTZ, Kyocera
PackagingTape & Reel (TR)
Mounting-TypeSurface Mount
FeaturesLow Profile
Voltage-Rated25V
Size-DimensionRectangular - 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Height-Seated-Max0.071" (1.80mm)
Capacitance-Range2.5 ~ 10pF
Adjustment-TypeTop Adjustment
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈