CY7C109-20VI
CY7C109-20VI CY7C109-20VI - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
CY7C109-20VI
CY7C109-20VI - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: CY7C109-20VI Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryIC Chips
Functional Description
Features
• High speed
— tAA = 10 ns
• Low active power
— 1017 mW (max., 12 ns)
• Low CMOS standby power
— 55 mW (max.), 4 mW (Low power version)
• 2.0V Data Retention (Low power version)
• Automatic power-down when deselected
• TTL-compatible inputs and outputs
• Easy memory expansion with CE1, CE2, and OE options
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈