X1311WVS-20J-C18D42R1
X1311WVS-20J-C18D42R1 X1311WVS-20J-C18D42R1 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Buy Now
X1311WVS-20J-C18D42R1
X1311WVS-20J-C18D42R1 - Brand New XKB Connectivity Pin Headers
Manufacturer Part No: X1311WVS-20J-C18D42R1 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Pin Headers
Contact us
1.27mm 排针,单排,立贴,塑高1.0mm,塑宽2.0mm,下针D4.2mm,上针C1.8mm,PB0.07mm,6T料,Au足1u",R1,20P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈