CY7C1021BV33-12BAI
CY7C1021BV33-12BAI CY7C1021BV33-12BAI - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
CY7C1021BV33-12BAI
CY7C1021BV33-12BAI - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: CY7C1021BV33-12BAI In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryIC Chips
Features
• 3.3V operation (3.0V–3.6V)
• High speed
— tAA = 10/12/15 ns
• CMOS for optimum speed/power
• Low Active Power (L version)
— 576 mW (max.)
• Low CMOS Standby Power (L version)
— 1.80 mW (max.)
• Automatic power-down when deselected
• Independent control of upper and lower bits
• Available in 44-pin TSOP II and 400-mil SOJ
• Available in a 48-Ball Mini BGA package
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈