VLS3012ET-1R0N
VLS3012ET-1R0N VLS3012ET-1R0N - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
VLS3012ET-1R0N
VLS3012ET-1R0N - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: VLS3012ET-1R0N In Stock
Product CategoryFixed Inductors
SeriesVLS-E
ProductPower Inductors
TypeWound Ferrite Inductor
PackagingReel
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height1.2 mm
Length3 mm
Width3 mm
Tolerance30 %
ShieldingShielded
Test-Frequency1 MHz
Inductance-Frequency1 uH
Package-Case3012 metric
Maximum-DC-Current2.15 A
Maximum-DC-Resistance68 mOhms
Core-MaterialFerrite
Low-profile product lineup with max. heights of 0.8mm, 0.95mm, 1.0mm, 1.2mm, and 1.5mm allowing for different usages.
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈