FX30KMJ-2
FX30KMJ-2 FX30KMJ-2 - Brand New MITSUBISHI IC Chips
Get Quote
Buy Now
FX30KMJ-2
FX30KMJ-2 - Brand New MITSUBISHI IC Chips
Manufacturer Part No: FX30KMJ-2 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMitsubishi
Product CategoryIC Chips
Features
• Drive voltage : 4 V
• VDSS : –100 V
• rDS(ON) (max) : 0.143 Ω
• ID : –30 A
• Integrated Fast Recovery Diode (TYP.) : 100 ns
• Viso : 2000 V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈