P6KE62A/B
P6KE62A/B P6KE62A/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE62A/B
P6KE62A/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE62A/B In Stock
Contact us
VBR=62V, Vc=85V, Ipp=7.2A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈