12065A1R6CAT2A
12065A1R6CAT2A 12065A1R6CAT2A - Brand New AVX Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
12065A1R6CAT2A
12065A1R6CAT2A - Brand New AVX Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: 12065A1R6CAT2A In Stock
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Package-Case1206 (3216 Metric)
Capacitance1.6pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated50V
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±0.25pF
Ratings-
Thickness-Max0.037" (0.94mm)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈