FAR-F5KB-881M50-B4EA-Z
FAR-F5KB-881M50-B4EA-Z FAR-F5KB-881M50-B4EA-Z - Brand New TAIYO YUDEN SAW Filters
Get Quote
Buy Now
FAR-F5KB-881M50-B4EA-Z
FAR-F5KB-881M50-B4EA-Z - Brand New TAIYO YUDEN SAW Filters
Manufacturer Part No: FAR-F5KB-881M50-B4EA-Z In Stock
MOQ: 1pcs
Category: SAW Filters
Contact us
ManufacturerTaiyo Yuden
Product CategorySAW Filters
SeriesF5
ProductSAW Filters
TypeSAW Filter
PackagingTape & Reel (TR)
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 85 C
Package-Case1.4 mm x 1 mm x 0.5 mm
Frequency881.5MHz Center
Mounting-TypeSurface Mount
Frequency-Range700 MHz to 1000 MHz
Size-Dimension0.055" L x 0.039" W (1.40mm x 1.00mm)
ApplicationsCellular, GSM
Filter-TypeBand Pass
Ratings-
Bandwidth25MHz
Height-Max0.020" (0.50mm)
Insertion-Loss1.7dB
Product Details
__
GSM850 Rx (50/150ohms)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈