TSL1315RA-332JR44-PF
TSL1315RA-332JR44-PF TSL1315RA-332JR44-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
TSL1315RA-332JR44-PF
TSL1315RA-332JR44-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: TSL1315RA-332JR44-PF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
SeriesTSL
ProductInductors
TypePower Line Inductor
PackagingCut Tape (CT) Alternate Packaging
Current-Rating440mA
Termination-StyleRadial
Operating-Temperature-Range- 20 C to + 85 C
Length17 mm
Package-CaseRadial
Operating-Temperature-20°C ~ 85°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.551" Dia (14.00mm)
Tolerance±5%
Lead-Spacing7.5 mm
Height-Seated-Max0.669" (17.00mm)
Ratings-
Diameter14 mm
ShieldingUnshielded
Test-Frequency1 kHz
Inductance-Frequency3.3mH
DC resistance (DCR)3.1 Ohm Max
Core Materials-
Current-Saturation690mA
Q factor40 @ 252kHz
Self Resonant Frequency600kHz
Frequency-Test1kHz
Maximum-DC-Current440 mA
Maximum-DC-Resistance3.1 Ohms
Self-Resonant-Frequency0.6 MHz
Q-Minimum40
Description
Features
■ Wide supply voltage: 5.5V to 16.8V
■ Low operating current: 8.5mA typ. at 25°C
■ Bandwidth at -3dB: 5MHz
■ High output current COM amplifier: ±150mA
■ Industrial temperature range: -40°C to +95°C
■ Small package: TQFP48 ePad
Application
■ TFT liquid crystal display (LCD)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈