NLV32T-680J-PF
NLV32T-680J-PF NLV32T-680J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLV32T-680J-PF
NLV32T-680J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLV32T-680J-PF In Stock
TypeWirewound
PackagingAlternate Packaging
Unit-Weight0.001764 oz
Current-Rating50mA
Height2.2 mm
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.094" (2.40mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Test-Frequency2.52 MHz
Inductance-Frequency68μH
DC resistance (DCR)9 Ohm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor30 @ 2.52MHz
Self Resonant Frequency12MHz
Frequency-Test2.52MHz
Maximum-DC-Current50 mA
Maximum-DC-Resistance9 Ohms
Self-Resonant-Frequency12 MHz
Q-Minimum30
FEATURES
• Lead-free material is used for the plating on the terminal.
• The product uses metal terminals, which realize excellent con nection reliability.
• Highly heat resistant thermoplastic resin is used to form the exterior package.
• From 0.01µH to 470µH, all of the products in the E-12 series are J(±5%) tolerance products.
• This product conforms to the RoHS standard.
APPLICATIONS
PCs, hard disk drives, and other types of electronics
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈