ASR915E-T
ASR915E-T ASR915E-T - Brand New ABRACON IC Chips
Get Quote
Buy Now
ASR915E-T
ASR915E-T - Brand New ABRACON IC Chips
Manufacturer Part No: ASR915E-T In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerAbracon
Product CategoryIC Chips
SeriesASR
TypeSMD One Port 915 MHz Saw Resonator
PackagingReel
Termination-StyleSMD/SMT
Height1.35 mm
Length5 mm
Width5 mm
Frequency915 MHz
General Description
Key Features
■ 10MHz SPI-Compatible Interface
■ Open and Shorted LED Error Detection
- Global or Individual Error Detection
■ Hexadecimal- or BCD-Code for 7-Segment Displays
■ 200nA Low-Power Shutdown Current (typ; data retained)
■ Individual Digit Brightness Control
■ Digital and Analog Brightness Control
■ Display Blanked on Power-Up
■ Drive Common-Cathode LED Displays
■ Supply Voltage Range: 2.7 to 5.5V
■ Software Reset
■ Optional External Clock
■ Package:
- QSOP-24 and TQFN(4x4)-24
Applications
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈