MC10E457FN
MC10E457FN MC10E457FN - Brand New onsemi Signal Switches / Encoders & Decoders / Multiplexers
Get Quote
Buy Now
MC10E457FN
MC10E457FN - Brand New onsemi Signal Switches / Encoders & Decoders / Multiplexers
Manufacturer Part No: MC10E457FN In Stock
Contact us
Manufactureronsemi
Product CategorySignal Switches, Multiplexers, Decoders
Series10E
TypeMultiplexer
PackagingTube
Package-Case28-LCC (J-Lead)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Voltage-Supply±4.2 V ~ 5.7 V
Supplier-Device-Package28-PLCC (11.51x11.51)
Voltage-Supply-SourceDual Supply
Circuit3 x 2:1
Current-Output-High-Low-
Independent-Circuits1
Product Details
__
Triple Differential 2:1 Multiplexer
**The MC10E457/100E457 is a 3-bit differential 2:1 multiplexer. The fully
The higher frequency outputs provide the device with a >1.0GHz bandwidth to meet the needs of the most demanding system clock.
• Differential D and Q; VBB available
• 700ps Max. Propagation Delay
• High Frequency Outputs
• Separate and Common Select
• Extended 100E VEE Range of –4.2V to –5.46V
• Internal 75kΩ Input Pulldown Resistors
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈