RFP15P15
RFP15P15 RFP15P15 - Brand New onsemi IC Chips
Get Quote
Buy Now
RFP15P15
RFP15P15 - Brand New onsemi IC Chips
Manufacturer Part No: RFP15P15 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
Manufactureronsemi
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
Features
• 15A, 50V
• rDS(ON) = 0.150Ω
• Temperature Compensating PSPICE® Model
• Peak Current vs Pulse Width Curve
• UIS Rating Curve
• Related Literature
- TB334 “Guidelines for Soldering Surface Mount
Components to PC Boards”
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈