CYK512K16SCAU-70BAXIT
CYK512K16SCAU-70BAXIT CYK512K16SCAU-70BAXIT - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Get Quote
Buy Now
CYK512K16SCAU-70BAXIT
CYK512K16SCAU-70BAXIT - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Manufacturer Part No: CYK512K16SCAU-70BAXIT In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryMemory ICs
Series-
PackagingTape & Reel (TR)
Package-Case48-TFBGA
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceParallel
Voltage-Supply2.7 V ~ 3.3 V
Supplier-Device-Package48-FBGA (6x8)
Memory Capacity8M (512K x 16)
Memory-TypePSRAM (Pseudo)
Speed70ns
Format-MemoryRAM
• CMOS and TTL compatible
• Five speed ranges at VCC = 5V
– 12MHz
– 16MHz
– 24MHz
– 33MHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈