MFR50SFTE52-5M1
MFR50SFTE52-5M1 MFR50SFTE52-5M1 - Brand New YAGEO IC Chips
Get Quote
Buy Now
MFR50SFTE52-5M1
MFR50SFTE52-5M1 - Brand New YAGEO IC Chips
Manufacturer Part No: MFR50SFTE52-5M1 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerYageo
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
[ Yageo ]
INTRODUCTION
FEATURES
• Power Rating 1/6W, 1/4W, 1/2W, 1W, 2W, 3W
• Resistance Tolerance ±0.5%, ±1%, ±5%
• T.C.R. ±15ppm/°C, ±25ppm/°C, ±50ppm/°C, ±100ppm/°C
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈