NFE31PT220R1E9L
NFE31PT220R1E9L NFE31PT220R1E9L - Brand New Murata Electronics EMI/RFI Filters
Get Quote
Buy Now
NFE31PT220R1E9L
NFE31PT220R1E9L - Brand New Murata Electronics EMI/RFI Filters
Manufacturer Part No: NFE31PT220R1E9L In Stock
MOQ: 1pcs
Category: EMI/RFI Filters
Contact us
ManufacturerMurata Electronics
Product CategoryEMI/RFI Filters
SeriesEMIFIL®, NFE31
TypeLow Pass
PackagingAlternate Packaging
Height0.069" (1.75mm)
Package-Case1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
TechnologyLC (T-Type)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Voltage-Rated25V
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Number-of-Channels1 Channel
Filter-Order3rd
Current6A
Attenuation-Value-
Center Frequency-
Resistance-Channel-Ohms-
ValuesC = 22pF
ESD-ProtectionNo
Product Details
__
Chip EMIFIL® LC Combined Type
NFE31P Series (1206 Size)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈