KM121M4501840PE1-C3.5
Buy Now
KM121M4501840PE1-C3.5
KM121M4501840PE1-C3.5 - Brand New UNITED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Manufacturer Part No: KM121M4501840PE1-C3.5 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
额定工作电压:450V,容量:120uF,精度:±20%,工作寿命:2000Hrs@105℃ 外观尺寸:外观尺寸(¢DxL,mm):18*40,工作温度:-25~105℃,PET套管/黑底白字,标准品,切脚脚长3.5mm 标准品铝电解电容
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈