UNR311100L
UNR311100L UNR311100L - Brand New PANASONIC Single, Pre-Biased BJTs
Get Quote
Buy Now
UNR311100L
UNR311100L - Brand New PANASONIC Single, Pre-Biased BJTs
Manufacturer Part No: UNR311100L In Stock
Contact us
ManufacturerPanasonic Electronic Components
Product CategorySingle, Pre-Biased BJTs
CategoriesTransistors - Bipolar (BJT) - Single, Pre-Biased
Series-
PackagingCut Tape (CT)
Part-StatusObsolete
Transistor-TypePNP - Pre-Biased
Current-Collector-Ic-Max100mA
Voltage-Collector-Emitter-Breakdown-Max50V
Resistor-Base-R110 kOhms
Resistor-Emitter-Base-R210 kOhms
DC-Current-Gain-hFE-Min-Ic-Vce35 @ 5mA, 10V
Vce-Saturation-Max-Ib-Ic250mV @ 300?A, 10mA
Current-Collector-Cutoff-Max500nA
Frequency-Transition80MHz
Power-Max100mW
Mounting-TypeSurface Mount
Package-CaseSOT-723
Supplier-Device-PackageSSSMini3-F1
Product Details
__
Silicon PNP epitaxial planar type
For digital circuits
■ Features
• Suitable for high-density mounting and downsizing of the equipment
• Contribute to low power consumption
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈