P6KE12CA/B
P6KE12CA/B P6KE12CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE12CA/B
P6KE12CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE12CA/B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=12V,Vc=16.7V,Ipp=36.5A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈