AT93C66A-10SU2.7
AT93C66A-10SU2.7 AT93C66A-10SU2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT93C66A-10SU2.7
AT93C66A-10SU2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT93C66A-10SU2.7 Out of Stock
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 5.5V)
– 4K: 512 x 8 or 256 x 16
• Three-wire Serial Interface
• Sequential Read Operation
• 2 MHz Clock Rate (5V)
– Data Retention: 100 Years
• Automotive Devices Available
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈