NLFV25T-220K-PF
NLFV25T-220K-PF NLFV25T-220K-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLFV25T-220K-PF
NLFV25T-220K-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLFV25T-220K-PF In Stock
Product CategoryFixed Inductors
SeriesNLFV
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating105mA
Termination-StyleSMD/SMT
Height1.8 mm
Length2.5 mm
Width2 mm
Package-CaseNonstandard
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.071" (1.80mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Inductance-Frequency22μH
DC resistance (DCR)1.2 Ohm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test2.52MHz
Maximum-DC-Current105 mA
Maximum-DC-Resistance1 Ohms
Self-Resonant-Frequency16 MHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈