IPD30N10S3L34ATMA1
IPD30N10S3L34ATMA1 IPD30N10S3L34ATMA1 - Brand New Infineon MOSFETs
Buy Now
IPD30N10S3L34ATMA1
IPD30N10S3L34ATMA1 - Brand New Infineon MOSFETs
Manufacturer Part No: IPD30N10S3L34ATMA1 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-channel, 100V, 30A, 31mΩ@10V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈