ECS-T0GP335R
ECS-T0GP335R ECS-T0GP335R - Brand New PANASONIC Tantalum Capacitors
Get Quote
Buy Now
ECS-T0GP335R
ECS-T0GP335R - Brand New PANASONIC Tantalum Capacitors
Manufacturer Part No: ECS-T0GP335R In Stock
Contact us
ManufacturerPanasonic
Product CategoryTantalum Capacitors
SeriesTES
TypeMolded
PackagingCut Tape (CT)
Package-Case1206 (3216 Metric)
Capacitance3.3μF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
FeaturesGeneral Purpose
Voltage-Rated4V
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Tolerance±20%
Failure-Rate-
Lead-Spacing-
ESR-Equivalent-Series-Resistance-
Height-Seated-Max0.047" (1.20mm)
Manufacturer-Size-CodeP
Product Details
__
[ ECS INC. ]
CLOCK OSCILLATOR
FEATURES
• 10 TTL output load
• Low cost
• Wide frequency range
• Industry standard footprint
• Resistance weld package
• 3.3V operation (optional)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈