DCF102M26Y5VQ60L5A0
DCF102M26Y5VQ60L5A0 DCF102M26Y5VQ60L5A0 - Brand New SHM Suppression Capacitors
Buy Now
DCF102M26Y5VQ60L5A0
DCF102M26Y5VQ60L5A0 - Brand New SHM Suppression Capacitors
Manufacturer Part No: DCF102M26Y5VQ60L5A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
Y2 250VAC; 1nF; ±20%; Y5V; D=6.8max; CP line 0.55mm; pin length 10.0mm; straight pin/straight lead; lead spacing 5.0mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈