PH150F110-24
PH150F110-24 PH150F110-24 - Brand New TDK Corporation DC-DC Converters
Get Quote
Buy Now
PH150F110-24
PH150F110-24 - Brand New TDK Corporation DC-DC Converters
Manufacturer Part No: PH150F110-24 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: DC-DC Converters
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryDC DC Converters
SeriesPH-F
TypeIsolated Module
PackagingBulk
Package-CaseModule
Operating-Temperature-20°C ~ 85°C
Mounting-TypeThrough Hole
FeaturesRemote On/Off, OCP, OVP
Size-Dimension3.39" L x 3.27" W x 0.50" H (86.0mm x 83.0mm x 12.7mm)
ApplicationsITE (Commercial)
Number-of-Outputs1 Output
Current-Output-Max6.3A
Voltage-Input-Min82V
Voltage-Input-Max185V
Voltage-Isolation3kV (3000V)
Voltage-Output-124V
Voltage-Output-2-
Voltage-Output-3-
Efficiency
Power-Watts-Manufacture-Series150W
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈