X5511FV-36-C70D30-1000
X5511FV-36-C70D30-1000 X5511FV-36-C70D30-1000 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5511FV-36-C70D30-1000
X5511FV-36-C70D30-1000 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5511FV-36-C70D30-1000 In Stock
Contact us
2.54mm 圆孔排母,单排,180度,塑高7.0mm,D3.0mm,L=10.0mm,PPS料,内金外锡,36P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈