FFAF30U60DNTU
FFAF30U60DNTU FFAF30U60DNTU - Brand New onsemi Diodes, Rectifiers - Arrays
Get Quote
Buy Now
FFAF30U60DNTU
FFAF30U60DNTU - Brand New onsemi Diodes, Rectifiers - Arrays
Manufacturer Part No: FFAF30U60DNTU In Stock
Diode-TypeStandard
Voltage-DC-Reverse-Vr-Max600V
Current-Average-Rectified-Io-per-Diode30A
Voltage-Forward-Vf-Max-If2.3V @ 30A
SpeedFast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Reverse-Recovery-Time-trr90ns
Current-Reverse-Leakage-Vr15?A @ 600V
Operating-Temperature-Junction-65°C ~ 150°C
Mounting-TypeThrough Hole
Package-CaseSC-94
Supplier-Device-PackageTO-3PF
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈