102S41W103KU4E 0.1UF
102S41W103KU4E 0.1UF 102S41W103KU4E 0.1UF - Brand New JOHANSON IC Chips
Get Quote
Buy Now
102S41W103KU4E 0.1UF
102S41W103KU4E 0.1UF - Brand New JOHANSON IC Chips
Manufacturer Part No: 102S41W103KU4E 0.1UF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerJOHANSON
Product CategoryIC Chips
FEATURES
● Low forward voltage drop, high current capability
● Rating to 1000V PRV
● Ideal for printed circuit board
● Reliable low cost construction utilizing molded plastic technique results in inexpensive products
● Lead tin Pb / Sn copper
● The plastic material has UL flammability classification 94V-0
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈