NR3015T100M
NR3015T100M NR3015T100M - Brand New TAIYO YUDEN Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NR3015T100M
NR3015T100M - Brand New TAIYO YUDEN Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NR3015T100M Out of Stock
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating710mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 25 C to + 120 C
Height1.5 mm
Length3 mm
Width3 mm
Package-CaseNonstandard
Operating-Temperature-25°C ~ 120°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.059" (1.50mm)
Ratings-
ShieldingShielded
Inductance-Frequency10μH
DC resistance (DCR)276 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation700mA
Q factor-
Self Resonant Frequency28MHz
Frequency-Test100kHz
Maximum-DC-Current700 mA
Maximum-DC-Resistance230 mOhms
Self-Resonant-Frequency28 MHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈