APM4009NUC-TRG
APM4009NUC-TRG APM4009NUC-TRG - Brand New ANPEC IC Chips
Get Quote
Buy Now
APM4009NUC-TRG
APM4009NUC-TRG - Brand New ANPEC IC Chips
Manufacturer Part No: APM4009NUC-TRG In Stock
Features
• 40V/20A,
RDS(ON)= 29mW (typ.) @ VGS= 10V
RDS(ON)= 45mW (typ.) @ VGS= 5V
• Super High Dense Cell Design
• Reliable and Rugged
• Lead Free Available (RoHS Compliant)
Applications
• Inventer Application in LCM and LCD TV
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈