93R1A-R22-A17L
93R1A-R22-A17L 93R1A-R22-A17L - Brand New BOURNS Rotary Potentiometers, Rheostats
Get Quote
Buy Now
93R1A-R22-A17L
93R1A-R22-A17L - Brand New BOURNS Rotary Potentiometers, Rheostats
Manufacturer Part No: 93R1A-R22-A17L In Stock
Series93
PackagingBulk
Termination-StylePCB Pins
Mounting-TypePanel Mount
Watt2W
TaperLinear
Resistance-Ohms25k
Tolerance±10%
Temperature-Coefficient±150ppm/°C
Adjustment-TypeSide Adjustment
Valve ActuatorSlotted
Actuator-Length0.866" (22.00mm)
Resistive-MaterialCermet
Actuator-Diameter0.236" (6.00mm)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈