ORNTA25-1T1
ORNTA25-1T1 ORNTA25-1T1 - Brand New VISHAY Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
ORNTA25-1T1
ORNTA25-1T1 - Brand New VISHAY Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: ORNTA25-1T1 In Stock
Contact us
ManufacturerVISHAY
Product CategoryResistor Networks, Arrays
SeriesORN Divider
PackagingAlternate Packaging
Height0.068" (1.73mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.194" L x 0.157" W (4.93mm x 3.99mm)
ApplicationsVoltage Divider (TCR Matched)
Supplier-Device-Package-
Tolerance±0.1%
Temperature-Coefficient±25ppm/°C
Circuit-TypeVoltage Divider
Resistance-Ohms1k, 25k
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element100mW
Package-Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Product Details
__
FEATURES
• Lead (Pb)-free available
• 0.068" (1.73 mm) maximum seated height
• Rugged molded case construction with no internal solder
• Thin film passivity Microbe element
• Low temperature coefficient (± 25 ppm/°C)
• JEDEC MS-012 STD Package
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈