592D106X9010B2
592D106X9010B2 592D106X9010B2 - Brand New VISHAY Tantalum Capacitors
Get Quote
Buy Now
592D106X9010B2
592D106X9010B2 - Brand New VISHAY Tantalum Capacitors
Manufacturer Part No: 592D106X9010B2 In Stock
Contact us
ManufacturerVISHAY
Product CategoryTantalum Capacitors
FEATURES
• New robust ratings for pulsed applications
• 1.0 mm to 2.5 mm height
• Terminations: 100 % matte tin (2) standard, tin / lead available
• Mounting: surface mount
• 8 mm, 12 mm tape and reel packaging available per EIA 481 and reeling per IEC 60286-3
7" [178 mm] standard
13" [330 mm] available
• Case code compatibility with EIA 535BAAC and CECC 30801
• See also 592W for additional ratings designs for pulsed applications
• Material categorization: for definitions of compliance please see www.vishay.com/doc?99912
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈