1.5KE33A/B
1.5KE33A/B 1.5KE33A/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
1.5KE33A/B
1.5KE33A/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: 1.5KE33A/B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=33V,Vc=28.2V,Ipp=33.3A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈