PAL22V10CF-120DC
PAL22V10CF-120DC PAL22V10CF-120DC - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
PAL22V10CF-120DC
PAL22V10CF-120DC - Brand New Cypress Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: PAL22V10CF-120DC In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryIC Chips
Features
• Advanced second-generation PAL® architecture
• Low power
— 55 mA max. “L”
— 90 mA max. standard
— 120 mA max. military
• CMOS EPROM technology for reprogrammability
• Variable product terms
— 2 x (8 through 16) product terms
• User-programmable macrocell
— Output polarity control
— Individually selectable for registered or combinatorial operation
• 20, 25, 35 ns commercial and industrial
• 25, 30, 40 ns military
• Up to 22 input terms and 10 outputs
• High reliability
— Proven EPROM technology
— 100% programming and functional testing
• Windowed DIP, windowed LCC, DIP, LCC, and PLCC available
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈