SMBJ150CA
SMBJ150CA SMBJ150CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ150CA
SMBJ150CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ150CA In Stock
Contact us
VRWM=150V,VRSM=243V,IRSM=2.5A,双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈