SMBJ110A
SMBJ110A SMBJ110A - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ110A
SMBJ110A - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ110A In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=110V, Vc=177V, Ipp=3.4A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈