SMBJ200A
SMBJ200A SMBJ200A - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ200A
SMBJ200A - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ200A In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VRWM=200V,Vc=324V,Ipp=1.9A,单向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈