LZ150M2501013PE3-C3.5
Buy Now
LZ150M2501013PE3-C3.5
LZ150M2501013PE3-C3.5 - Brand New UNITED Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded
Manufacturer Part No: LZ150M2501013PE3-C3.5 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
额定工作电压:250V,容量:150uF,精度:±20%,工作寿命:5000Hrs@105℃ 外观尺寸:外观尺寸(¢DxL,mm):10*13,工作温度:-25~105℃,PET套管/墨绿底金字,高频低阻,超低ERS:3Ω/100KHZ,纹波电流:140mA/100KHZ,切脚脚长3.5mm 高频低阻铝电解电容
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈