ECS-2532VXO-540B-2.8
ECS-2532VXO-540B-2.8 ECS-2532VXO-540B-2.8 - Brand New ECS International Oscillators
Get Quote
Buy Now
ECS-2532VXO-540B-2.8
ECS-2532VXO-540B-2.8 - Brand New ECS International Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-2532VXO-540B-2.8 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerECS International
Product CategoryOscillators
SeriesECS-2532VXO
TypeVCXO
PackagingAlternate Packaging
Height0.039" (1.00mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency54MHz
Operating-Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Function-
Voltage-Supply2.8V
OutputCMOS
Supply Current5mA
Ratings-
Frequency-Stability±30ppm
Product Details
__
[ ECS INC. ]
CSM-8Q SMD CRYSTAL
The CSM-8Q is a compact SMD Crystal with a 7.0 x 5.0 mm footprint. AEC-Q200 Qualified
• Compact and Low Profile
• 7.0 x 5.0 mm Footprint
• RoHS Compliant
• AEC-Q200 Qualified
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈