LQH32CN221K23L
LQH32CN221K23L LQH32CN221K23L - Brand New Murata Electronics Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
LQH32CN221K23L
LQH32CN221K23L - Brand New Murata Electronics Fixed Inductors
Manufacturer Part No: LQH32CN221K23L In Stock
Product CategoryFixed Inductors
SeriesLQH32C_23
Mounting-StyleSMD/SMT
Current-Rating70mA
Termination-StyleSMD/SMT
QualificationCommercial
Operating-Temperature-Range- 25 C to + 85 C
Height2 mm
Length3.2 mm
Width2.5 mm
Package-Case1210 (3225 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tolerance±10%
Lead-Spacing-
Height-Seated-Max0.067" (1.70mm)
Test-Frequency-
Inductance-Frequency220μH
DC resistance (DCR)10.92 Ohm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor-
Self Resonant Frequency6.8MHz
Frequency-Test1MHz
Lead-Diameter-
Maximum-DC-Current70 mA
Maximum-DC-Resistance8.4 Ohms
Self-Resonant-Frequency6.8 MHz
Core-MaterialFerrite Core
Q-Minimum-
Rating
• Operating Temperature Range. -40 to +105°C
• Storage Temperature Range. -40 to +105°C
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈