CYH125-33UH
CYH125-33UH CYH125-33UH - Brand New SHOU HAN Power Inductors
Buy Now
CYH125-33UH
CYH125-33UH - Brand New SHOU HAN Power Inductors
Manufacturer Part No: CYH125-33UH In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
Inductance: 33uH Accuracy: ±20% Rated current: 4.5A DC resistance (DCR): 28.6mΩ 12.3mm*12.3mm*6mm 28.6 milliohms 33uH/4.5A Alloy inductor/integral molding inductor
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈