CAY16-220J2LF
CAY16-220J2LF CAY16-220J2LF - Brand New BOURNS Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
CAY16-220J2LF
CAY16-220J2LF - Brand New BOURNS Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: CAY16-220J2LF In Stock
PackagingAlternate Packaging
Height0.024" (0.60mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Applications-
Supplier-Device-Package606
Tolerance±5%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms22
Number-of-Resistors2 Resistors
Number-of-Pins4 Pins
Power-Per-Element62.5mW
Package-Case0606, Convex
Tere are four series of Chip Resistors:
• CR Model offers 1 % and 5 % tolerance for values from 1 ohm to 10M ohms
• CRH Model offers 1 % tolerance for values from 1.02M ohms to 10M ohms
• CRL Model offers 1 % and 5 % tolerance for values from .010 ohms to 9.1 ohms
• CRP Model offers 0.1 % tolerance for values from 100 ohms to 360K ohms
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% 好评eBay 与复购订单买家反馈